תרגום לענף העסקי
אנו ב- Zorrotranslations מבינים שכדי להפיק תרגום איכותי לא מספיק לדבר בשתי שפות. העברת המשמעות המדויקת בתרגום משפה אחת לשנייה היא חיונית. המתרגמים שלנו יודעים זאת היטב, והיכולות המקצועיות שלהם עושות את כל ההבדל בין העברת המסר בדיוק כפי שהתכוונתם לבין אי הבנתו כהלכה.

תרגום לתעשיית הקולנוע
אהבתי לאמנות התרגום והקולנוע מתמזגים בתרגום מקצועי מעברית לאנגלית עבור תעשיית הקולנוע. עבודות תרגום בתחום זה כוללות, בין היתר, תסריטים, טריטמנטים, תקצירים, תיקי הגשה, הצעות תוכן, אתרי קולנוע, ברושורים לפסטיבלי סרטים ועוד.


מחוייבים לאיכות השירות
מאז שנת 2000, חברת Zorrotranslations מעניקה ללקוחותיה שירותי תרגום מקצועיים, מקצועניים ואיכותיים, בכל השפות ובכל תחומי ההתמחות. לקוחותינו סומכים על עמידתנו הקפדנית בלוחות זמנים ,כמו גם על השירות האישי שאנו מעניקים. אמנות התרגום דורשת הרבה יותר מאשר הפיכת תוכן משפת מקור לשפת יעד. נסיוננו רבת השנים מאפשר לנו לספק תרגומים מדוייקים המשקפים את דרישותיהם הספציפיות של לקוחותינו.
לקוחות כותבים
קבוצת בלנצ'ארד ישראל עושה שימוש בשירותיה של תמי זה למעלה מ 5 שנים בכל הקשור לגיור המתודולוגיות הבינלאומיות לניהול ומנהיגות של בלנצ'ארד. השירות לו אנו זוכים הינו מהיר, מקצועי ואיכותי ביותר. עוד לא הייתה בקשה, גם בדקה ה 90..., שביקשנו ולא נהנתה בצורה הטובה והמקצועית ביותר!
ארז אלמוגי, יו"ר
בלנצ'ארד ישראל
כל ההמלצות
לתמי קינג, זורוטרנסליישנס
שמח לעבוד איתך מזה כשנה, ואשמח על המשך שיתוף הפעולה הפורה במגוון סוגי תמלילים ושפות. השירות שניתן על ידכם איכותי, מייתר תיקונים במלל ומגיע תמיד בזמן כמובטח.
שחר וישנהוז, מנהל כספים,
הפסטוס בע"מ.
כל ההמלצות