תמי קינג תרגמה את רב תסרטאי לאנגלית. מאז שהתחלתי לעבוד עם תמי לא נזקקתי למתרגם אחר. תמי שולטת בשפה האנגלית ובשפה העברית והיא רגישה ביותר לניואנסים האומונותים הנדרשים למתרגם העוסק ביצירה אומנותית. התסרטים שתמי תרגמה לי זכו להערכה מאנשי מקצוע בעולם והפכו להפקות בין-לאומיות. תמי אשת מקצוע חרוצה ושקדנית ואשה מקסימה. אני תמיד שמח לבקש ממנה לתרגם לי את יצירותי. אני סמוך ובטוח שתהיו מרוצים ממנה ומעבודה כמתרגמת.

דובר קוסאשווילי
תסריטאי ובמאי

מהרגע שהתחלתי לעבוד עם חברת Zorrotranslations לא היה לי צורך לחפש תרגום אחר. הטקסטים ששלחתי תורגמו תמיד בזמן, אף פעם לא באיחור ולפעמים לפני הזמן שהגדרתי. הרמה של התרגומים לרוסית תמיד עמדו בסטנדרטים הקשוחים ביותר (של עובדי החברה שלא היססו למתוח ביקורת על תרגומים שפרסמתי בעבר). לי ברור שאמשיך לעבוד עם Zorrotranslations.

רפי כהן
אחראי תקשורת שיווקית
יהודה רשתות / יהודה פלדות / יהודה גדרות


קבוצת בלנצ'ארד ישראל עושה שימוש בשירותיה של תמי זה למעלה מ 5 שנים בכל הקשור לגיור המתודולוגיות הבינלאומיות לניהול ומנהיגות של בלנצ'ארד. השירות לו אנו זוכים הינו מהיר, מקצועי ואיכותי ביותר. עוד לא הייתה בקשה, גם בדקה ה 90..., שביקשנו ולא נענתה בצורה הטובה והמקצועית ביותר!

ארז אלמוגי
יו"ר
בלנצ'ארד ישראל


לתמי קינג, זורוטרנסליישנס
שמח לעבוד איתך מזה כשנה, ואשמח על המשך שיתוף הפעולה הפורה במגוון סוגי תמלילים ושפות. השירות שניתן על ידכם איכותי, מייתר תיקונים במלל ומגיע תמיד בזמן כמובטח.

שחר וישנהוז
מנהל כספים
הפסטוס בע"מ


לתמי שלום,
אני מודה לך בחום על התרגום האחרון שהכנת עבורנו, במיוחד לאור העובדה שנעשה במהירות יוצאת דופן ומתוך התחשבות בדחיפות בה היה נחוץ לי. כרגיל, עבודתך הייתה איכותית וברמה הגבוהה לה אנו מורגלים מצידך, כשצמידותו למקור נאמנה ומדוייקת, ובשום אופן לא נפגמת כתוצאה מהמהירות בה הוכן. כל כך נעים לדעת שאפשר לקבל שירות כזה, ש"מציל את המצב", שנעשה בלבביות, באדיבות ובמקצועיות ומתוך התגייסות מלאה.

איילת שוורץ
ע' מנכ"ל
התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל


שיתוף הפעולה שלנו עם תמי קינג וחברת זורו תרגומים משתרע כבר ע"פ תקופה ארוכה של מספר שנים. ברצוננו להמליץ בחום - גם בגלל האיכות המעולה של התרגומים, גם בגלל הטיפול המסור והעמידה הבלתי מתפשרת בלוחות זמנים, ובעיקר בגלל אישיותה היוצאת-דופן של תמי, שבנעימות וגם בענייניות דואגת לכך שתמיד נצא כה מרוצים.

גילי מייזלר
שרותי עריכה דיגיטליים

עבורנו ב- Zorrotranslations, שביעות רצון הלקוחות היא הדבר החשוב ביותר. בראש סדר העדיפויות שלנו נמצאים הקפדה על שירות איכותי ואדיב ללקוחות, שימת לב לפרטים הקטנים והקפדה על מועדי הגשות הפרויקטים. אנו מודים ללקוחותינו שהקדישו מזמנם כדי לשלוח לנו מכתבי תודה, ומקדמים בברכה כל לקוח אשר ישתף אותנו בהתנסויותיו בעבודה אתנו.